wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

ogólnopolski konkurs – najlepszy fotograf ślubny 2010

no tak…. minęło sporo czasu, dłuuugo mnie tu było….  No ale czas nadrobić zaległości, tym bardziej iż jest ku temu okazja ;-))) Ale zanim przejdę do tej okazji właśnie to dziękuje wszystkim którzy wytrwale tu zaglądają, mimo iż od tak dawna nie było żadnego nowego wpisu. Dziękuje Magdzie i Kubie, którzy ślub mieli ponad rok temu i nawet na blogu byli o TU , za maila, którego dostałem ostatnio od nich i w którym przyznają, że wciąż na mojego bloga zaglądają i czekają na nowe zdjęcia. Dziękuje tym wszystkim, którzy czasami dzwonią w tej samej sprawie, dziękuje tym parom od których co tydzień, gdy robię im reportaż słyszę w kółko to samo: czemu na blogu nic nowego nie ma…. bo zaglądają i zaglądają a tam nic nowego…. no i aż doszło do tego, ze jedna z par lipcowych zaniepokojona blogową ciszą moją dzwoni do mnie i pyta czy żyje i czy nadal zdjęcia robię… No wiec uspokajam wszystkich, ze żyje, nic mi nie jest, słonce świeci i nawet się uśmiecham ;-) No i obiecuje częstsze wpisy… no obiecuje no ;-) No bo podobno dużo fajnych zdjęć mam, jak to mówi panna M i mam prikaz aby na bloga je dawać… hehh no będzie ciężko, ale może się da ;-) No dobraaaaa ;-) A teraz wracając to tematu no to się zdarzyła znów powtórka z rozrywki, iż moje zdjęcia znów znalazły się w TOP10…. No to się wiec chwale na razie nimi a w kolejnych wpisach może już nie o konkursach pisał będę, bo robię się zbyt monotematyczny jednak ;-)

No więc tak. Konkurs to „IV KONKURS FOTOGRAFII ŚLUBNEJ” i…..

w kategorii CEREMONIA ŚLUBNA w TOP10 znalazło się zdjęcie Pauli i Wojtka – tak nawiasem mówiąc Paula bardzo chciała abym jej jakieś zdjęcie wysłał na konkurs i aby jakieś miejsce zajęło…. no i jest, marzenia się spełniają ;-))

w kategorii PLENER znalazło się zdjęcie przesympatycznej Karoliny o którym moja była Panna Młoda, gdy zobaczyła to zdjęcie,  napisała:
„dla mnie to przestrzeń teatru, skórzana kanapa jak rekwizyt na obracającej się scenie…jak by wir sceny porywał siedzącą istotę, która albo chce poddać się i odpłynąć w przestrzeń w pogoni za złem… albo jak anioł oddać sie anielskiemu światłu, które jak drogowskazy w postaci trzech jasnych i świetlistych strzałek wskazują drogę ku dobru, ku przyszłości, ku raju… widzę dwie kobiety… tą delikatną w jedwabistej sukni o rozświetlonej twarzy i tą pełną kuszenia, uwodzenia z odsłoniętym kolanem… obraz dzieli się na dwie części…charakter nadaje mu kobieta…. delikatność, światło, blask anioł, – kolana, kanapa, kuszenie, wir, czerń…”

w kategorii PIERWSZY TANIEC znów zdjęcie Karoliny i jej męża Kuby – tak swoją drogą to oni nawet jeszcze tych zdjęć nie widzieli ;-)) :

w kategorii tematycznej: RUCH zdjęcie znów z wesela Karoliny i Kuby:

no to by było na tyle ;-) Gratulacje dla wszystkich, którzy zajęli miejsca w TOP10.  Do usłyszenia wkrótce ( mam nadzieje) a tych, ktorzy tu zaglądają zapraszam do zostawienia komentarza tu a nie tylko na sms, mail, tel ;-)

26-06-2010 - 10:08 Pecado - Ja tu byłem i komentarz zostawiłem. Chcemy wiecej, chcemy wiecej !! :D

26-06-2010 - 10:26 Baree - No nie ma co, zdjęcia pierwsza klasa, a szczególnie to z kanapą!

26-06-2010 - 12:11 Panna M - "Nie robię dobrych zdjęć", "Muszę się nauczyć lepiej je obrabiać", "Te zdjęcia to masakra"... Klasyczne komentarze Pana S. A więc, żeby jakoś to Jego "szaleństwo" spróbować wytłumaczyć, sięgnęłam po Czechowa: (...)Niezadowolenie z siebie to podstawa każdego prawdziwego talentu (...). Nic dodać, nic ująć. Gratulacje! A prikaz nadal aktualny :*

26-06-2010 - 20:37 szajnar - brawo mistrzuniu! scena z kanapą wymiata :) kadr w kategorii "ruch" obłędny!

26-06-2010 - 20:59 Paula - Sławku! Kapitalnie! :o) Mocno gratulujemy i czekamy na więcej! :o)

27-06-2010 - 13:08 Kala - "pani na kanapie" - Niesamowite uczucie być na takich zdjęciach :) Sławku, jesteś najlepszy! Wielki talent :)

29-06-2010 - 10:34 kinga_pp - no tak, sugerując się twoją aktywnością na blogu można było stwierdzić, że zaginąłeś w akcji:))) już dawno ci te zaniedbania miałam wypomnieć, ale wiesz, ja to to z tych miłych jestem;) piękne pierwsze zdjęcie i przedostatnie:) No i sofa też, ale to już mówiłam:) good job, as always:)

29-06-2010 - 12:40 mKasia - różowe zdjęcie, czyli pierwszy taniec: …Słyszę muzykę, delikatną, jedwabistą… kolor, barwa  grają tak pięknie… uczucie rośnie wraz z dźwiękiem muzyki i koloru… koloru różowego, który jest symbolem młodości, wdzięku, pogodnego nastroju i miłości…kroki w tańcu coraz bliżej, dłonie coraz bardziej zaciśnięte, delikatny uśmiech i oddech, który delikatnie dotyka twarzy obojga zakochanych…czuję świeży powiew wiatru…blask światła przenosi mnie do Paryża, światło niczym blask latarni oświetla magiczne miejsce, miejsce ich tańca gdzie zatrzymała się chwila, gdzie czas w przestrzeni gra z muzyką … gdzie piękno dwojga ludzi w delikatności i spełnionej miłości zastyga …

30-06-2010 - 00:55 Karolina i Mariusz - Wreeeeeeszcie :)Ile można czekać! Zdjęcie z Kanapą-obłęd!

05-07-2010 - 17:04 Agnieszka Porada - Fantastycznie! gratulacje :)

14-07-2010 - 20:25 Brat - Brawo, bracie!

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz