wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

ogólnopolski konkurs – najlepszy fotograf ślubny 2010

ooooops…… właśnie patrzę na datę poprzedniego wpisu… a tam 30 lipiec…. i dałbym głowę, że to raptem parę dni temu było… a tu już prawie miesiąc czasu minęło… no ale sezon w pełni i tydzień za tygodniem mija nie wiadomo nawet kiedy… Dzwonicie, piszecie, pytacie kiedy bedą zdjęcia…. no bedą, cały czas nad nimi siedzę a że podobno warto czekać więc uwierzcie na słowo i cierpliwości  ;-)

Ostatnio dostałem wiadomość:

„wiesz jak miło jest wejść na bloga i zobaczyć nowe zdjęcia? to ja Ci mówię, że jest! a kiedy wchodzisz na bloga oczekując, że coś nowego zobaczysz a tu nic… pomyśl co czuje taki „wchodzący”? hmm?”

hmm no to żebyście wchodząc tu źle się nie czuli to korzystając z okazji piszę coś i nawet zdjęcia daje dwa. Zdjęcia z ostatniej edycji ogólnopolskiego konkursu na najlepszego fotografa ślubnego 2010 w którym to udało mi się:

w kategorii CIEŃ zając PIERWSZE MIEJSCE!! ;-))))))

komentarze jury:

„świetnie zauważone! piękna gra kolorów”

„dla mnie zdjęcie numer jeden całej drugiej edycji”

zdjęcie zostało zrobione na ślubie AA czyli Ania i Aidan w Pałacu pod Baranami, gdzie grała świetna kapela Akcja , która, co dla fotografa najważniejsze, miała świetne światła dzięki którym udało mi się właśnie zrobić powyższe zdjęcie i zając nim pierwsze miejsce. A do tego pięknie grali i śpiewali więc polecam bo z przyjemnością bym ich jeszcze pooglądał ;-)

w kategorii DECYDUJĄCY MOMENT również moje zdjęcie zostało wyróznione.

komentarz jury:

ogromna ilość emocji na twarzach – brawo!”

zdjęcie tym razem zostało zrobione w Łodzi w Grand Hotelu podczas przyjęcia weselnego Julity i Guy’a.

No to mam nadzieje, że jesteście usatysfakcjonowani i teraz wchodząc na mojego bloga czujecie się już lepiej ;-)))

26-08-2010 - 17:37 Karo - Znacznie lepiej ;D Gratulacje!

26-08-2010 - 20:46 Marta - no ja tam się wcale nie dziwie, ze to zdjęcie ma pierwsze miejsce!! piękne jest!! jesteś czarodziejem :*

28-08-2010 - 00:23 szajnar - wow, gratuluje kolejnych sukcesów :)

29-08-2010 - 15:46 Druga Paula - Zdjęcia super! Ale 3 dni juz minęły i znów powinieneś coś dodać:) hehe no ale że masz bardzo pracujący ten weekend, to darujemy. Ale jak odeśpisz w poniedziałek, to wrzuć znów coś! :)

04-09-2010 - 17:33 Paula - Gratulujemy! Piękne zdjęcia, :o) a Cienie to mój number one.

14-09-2010 - 22:12 KasiaM - - gratulacje, ale super...kolory tańczą tak pięknie...ale największą sztuką chyba jest to, aby z nieruchomego, na co dzień szarego cienia zrobić scenę pełną blasku, to rzeczywiście magia, w zasadzie nie wiem który obraz jest bardziej rzeczywisty, para tańcząca na parkiecie czy postacie w aurze pasteli różu i błękitu, które przykuwają mój wzrok tak silnie że budzi się przede mną inny świat...baśniowy, magiczny...prawdziwy teatr – teatr cieni...

24-09-2010 - 11:39 julia - gratuluje! ;) ale moglbys juz pokazac jakis reportaz, tyle dobrych zdjec masz, na co czekasz? ;) specjalne zaproszenia? ... nie beda :P

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz