wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

StillMotion

zanim pokaże coś swojego to chciałbym zaprezentować coś z branży pokrewnej do fotografii czyli film a w zasadzie filmy, które mnie zaczarowały i urzekły same w sobie. Montaż, kadry, ujęcia i te uchwycone chwile, łzy, radość… Polecam ten oraz inne filmy tych ludzi – każdy na swój sposób jest niesamowity.

Laura + Josh // The All Brevis Wedding // Mexico from StillMotion on Vimeo.

06-05-2009 - 22:20 edi - wow!

08-05-2009 - 09:24 Darek Szubiński - Sławku ... dziękuję za pokazanie bo warto było te kilka chwil poświęcić ..... P.S. powodzenia w prowadzeniu bloga

18-05-2009 - 11:22 Kamash - wow już było.. zaluje ze tak rzadko (czy wogole?) powstaja takie produkcje na polskim podworku? No i pytanie czy mozna polaczyc kinematografie na takim poziomie z efektywna fotografia bez zgniłych kompromisów?

20-06-2009 - 10:40 Baree - Sławku, trafiłem na twojego bloga przez przypadek, szukając fotograficznych inspiracji. Gratuluję wysokiego poziomu fot i dobrych pomysłów na ciekawe kadry! Przyłączam się oczywiście do opinii, że StillMotion to naprawdę konkret i jakby nie patrzeć, tego typu usługi w Polsce na 100% nikt nie oferuje, podejrzewam że na świecie tez jest mało firm, które w taki sposób potrafiłyby wszystko nakręcić, zmontować i zrobić klimat (przyznam, ze czasem zbyt przesłodzony, ale jednak...). Czyżby znalazła się jakaś nisza na rynku usług slubnych? :)

02-07-2009 - 17:55 Marcin - StillMotion rulez ;)

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz