wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

radość… miłość… emocje… łzy…

radość… miłość… emocje… łzy… to to co chciałbym tu pokazywać… I mam nadzieje, że uda mi się wiele tak cudownych chwil skraść moim parom. Dlatego mam wielką prośbę do moich przyszłych par: nie wstydźcie sie okazywać uczuć bo to właśnie uczucia czynią z nas ludzi, więc śmiejcie się, płaczcie, wzruszajcie, przytulajcie bo to Wasz wielki dzien! Mam nadzieję, że wszystkie bez wyjątku moje pary bedą w sobie bezgranicznie zakochane a ten jedyny dzień będzie ich najpiękniejszym dniem w życiu!

Generalnie daleko mi do ekshibicjonizmu i dlatego czasami nie łatwo będzie mi zmusić sie do tego aby coś tu pokazać… Co niektórzy wiedzą, że ten blog stoi przygotowany już ponad miesiąc… i że ciągle nie mogę się zebrać w sobie aby zrobić właśnie ten pierwszy wpis… No ale…. raz kozie śmierć…
a więc……
3….. 2….. 1…. start……
zaczynamy ;-)

 

06-05-2009 - 19:47 ... - odwagi artysto! masz niewiarygodny talent i jesteś niesamowicie wrażliwym człowiekiem.. podziel się tym z nami, zwykłymi ludźmi :-)

06-05-2009 - 22:12 Britannic - Gratuluje decyzji i czekam na dalsze wpisy no i zdjecia, ktore, jak wiesz, zawsze chetnie ogladam.

06-05-2009 - 22:30 kinga - no i mamy kolejną dawkę wspaniałych emocji w sieci od SG:) I tak trzymać!!! more please;)

07-05-2009 - 00:10 Agnieszka Cudak - Sławek bardzo się cieszę, że masz wreszcie swój blog!! Pierwszy wpis też uważam, że jest ok :) Pozdrawiam :)

07-05-2009 - 14:29 światłoczuła - sławku cieszę się, że blogujesz :-) początek obiecujący,a ja obiecuję uprawiać podglądactwo i to systematycznie ;-) pozdrawiam , as.

07-05-2009 - 18:36 smoki - no to będzie co opijać przy kolejnym spotkaniu :-) gratulacje! w końcu się złamałeś ;-P pozdrowienia

08-05-2009 - 20:13 julka_m ;) - Poznaje nowego Slawka ;) przyznam, ze pieknie piszesz! Zycze Tobie (sobie tez!) ;) zeby nasze Pary byly takie jak sobie wymarzymy ;) czyli radosne, energiczne - tak jak napisales... To wpadaj na winko! ;) ruda wiewiora czeka ;) ale mnie nazwales :d zrobie sie na blond ;)

08-05-2009 - 20:24 gubala.pl - smoki, wiewióra i wino... kosmiczne połączenie ;-) Oj będzie się działo ;-)

10-05-2009 - 19:32 aaannnsuper - super zdjecia

08-06-2009 - 19:54 Anka - Piękne zdjęcia... Kolory... Światło... Gdyby było to możliwe, po raz drugi chciałabym sfotografować nasz ślub/wesele/plener... Tym razem przez SG Powodzenia @ Anik

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz