wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

Monika & Przemek

no tak… był sobie blog… a potem cisza… no ale jak tu blogować jak tyle par z niecierpliwością na zdjęcia czeka?…  no ale… no ale, że ktoś mi skrzydła dziś dał… wene dał.. to jednak coś pokaże i to z pleneru, który właśnie dziś, a dokładniej to wczoraj (bo północ mineła prawie 3h temu), był…

Monika i Przemek, moja para z Warszawy z ostaniej soboty, poświecając się bardzo, przyjechała na plener do Krakowa właśnie, bo czyż jest piękniejsze miasto niż Kraków? ;-) Szaleni i zwariowani byli a Monika to urodzona modelka, chociaż mówiła, że modelką nie jest ;-)

No więc przedstawiam własnie ich i dziekuje za wene … (trzem kropkom)

Monika monika przemek

30-06-2009 - 11:35 julia - no w koncu! ;) ile mozna na ta ruda patrzec ;) miales niezla modelke! ;) ale ja chce wiecej zdjec! ;)

30-06-2009 - 14:01 gubala.pl - więcej zdjęć to już zależy od ... (trzech kropek)

30-06-2009 - 21:34 Kasia - O jak fajnie, kolejna odsłona:))…para młoda światłem malowana na tle faktury czasu…czekam na więcej takich zdjęć:))

01-07-2009 - 11:49 Kuba - My się również przypominamy :). Może następna sesja będzie w górach Norwegii ;) już z dzieciakami, coś tam w głowie się przewraca. Ale nie bedę zapeszał.

01-07-2009 - 23:46 gubala.pl - ooo kogo ja widzę! Bardzo mi miło, że po tak długim czasie, coś ze 2 lata jakby nie patrzeć, wciąż zaglądacie na moja stronę ;-) A ja do tej pory nieraz właśnie opowiadam o parze, która przyjechała ze Szczecina do Zakopanego aby zrobić plener a do tego wyszła nad Czarny Staw :-) Bardzo miło to wspominam! pozdrawiam

02-09-2009 - 13:47 Daniel Jaskólski - Pierwsze bardzo fajne, drugie gdzieś już widziałem to miejsce, ;-)

24-08-2011 - 09:10 Jerzy Modrak - Fajne klimaty i kolory!

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz