wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

Zosia…

ehhh te trzy kropki… straszne są… ale magiczną moc mają… na tyle magiczną, że właśnie kolejnego posta pisze… a że akurat foty obrabiam (tak, wiem, to nic nowego ;-) ) i uwagę moja przykuły dzieci… to podziele się nimi… z dedykacją oczywiście dla … ;-) zosia maly

prawdziwe grube ryby w Grubych Rybach ;-) twoo

i z tego samego wesela jeszcze jeden kawaler i panna w tle:

boy

10-07-2009 - 12:10 Apresh - LOVELY!!!

10-07-2009 - 13:05 studio navigo - ooooooo... i jeszcze raz ooooooo... :D

12-07-2009 - 10:56 kasia - …dzieci mają w sobie cudowną moc, są ogarnięte magią, czasem wystarczy na nie spojrzeć i zaczynamy się wznosić ponad realia rzeczywistości … Sławku wspaniale pokazani mali bohaterowie :)))...

21-07-2009 - 23:50 Ania - To są najpiękniejsze zdjęcia w internecie!!!!!!!! Szkoda, że nie wiedziałam o tej stronie wcześniej, bo na pewno zdjęcia miałabym teraz piękniejsze :( czy można cofnąć czas? :( serdecznie Pana pozdrawiam!

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz