wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

Bala Band i oświetlenie architektoniczne i sceniczne na weselu Magdy i Kuby

w piątek miałem niewątpliwą przyjemność gościć na weselu Magdy i Kuby, kawał drogi od Krakowa bo w Nieborowie aż…… ale warto było ;-) Piękna, roześmiana i zakochana w sobie para, pełna szalonych pomysłów a do tego świetny zespół Bala Band , grający super muzykę na żywo wypełniając przy okazji calą sale bajecznym światłem tworząc magiczny klimat, któremu nawet ja uległem, przyznaje się ;-) Oby na każdym weselu był taki zespół z takim światłem!

bala music oświetlenie architektoniczne i sceniczebala music oświetlenie architektoniczne i sceniczebala musicbala music oświetlenie architektoniczne i scenicze

a to wspomniana na wstępie para, Magda i Kuba, zaraz przed oczepinami, więc panna młoda jeszcze w welonie ;-)))bala music oświetlenie architektoniczne i scenicze

07-09-2009 - 21:33 studio navigo - też przepadam za Bala Music :) światła palce lizać ;) no i miałeś świetną Parę, Panna Młoda prześliczna ;)

08-09-2009 - 09:30 Kuba i Magda - Dzieki Slawku za wszystko - bardzo cenimy twoj zapal i talent :-) A Panna Mloda z Oczepin bardzo dziekuje za mile slowa i bardzo chetnie zaoferuje swoje uslugi jako profesjonalna fotomodelka :-)

08-09-2009 - 12:09 Druhna Ada - Pan Młody też niczego sobie, świetne bryle;) pozdrawiam;))

08-09-2009 - 16:36 Kasia W. (gość w groszki;)) - troche taka nieumalowana ta Panna Mloda;) a poza tym żeby była dobra zabawa, to i muzyka i klimat - stworzony przez światła między innymi - musi być. nie zapominając o fajnych gościach ;) a tu było wszystko - co widać na świetnych zdjęciach :) pozdrawiam :)

09-09-2009 - 10:52 światłoczuła - sławku para- marzenie. pani młoda długowłosa blondyna. i jak się wdzięczy do obiektywu:-) młody: wąs sumiasty, okular, mucha... tylko pozazdrościć. pozostaje nam cierpliwie czekać na plener ;-)

23-09-2009 - 23:45 ruda_julka - wypas! :) ja tez chce takie oswietlenie! :) bo Pary to mam ;)

28-09-2009 - 13:58 edyta - uwielbiam Twoj sposob lapania swiatla i swiadome do bolu ogarnianie go Mistrzu moj ;)

04-10-2009 - 00:22 Bartek Szmigulski - Ostatnie zdjęcie jest przedobre, naładowuje pozytywną energią. Ale moje fav to 1... magia światła.

11-11-2009 - 17:19 Monika - Kolorowe światło ma moc...

29-05-2010 - 23:38 Krzysztof - Jestem pod wielkim wrażeniem, pierwsza liga. Naprawde obre foty. Pozdrawiam.

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz