wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

i znów…..

wieki mnie tu nie było… no ale jak tu być jak tyle z Was czeka na swoje zdjęcia ze ślubu… Więc siedze od rana do późnej nocy nad zdjęciami… Na szczęscie szczyt sezonu już minął i mam więcej czasu na obróbkę.  Ze statystyk, to jak ostatnio policzyłem, to aby odrobić się z tym wszystkim co teraz mam na dyskach to musze zrobić selekcje… ponad 30 tysięcy zdjęc…. masakra… A jeszcze troche dojdzie bo pare reportaży w październiku i listopadzie mam… Więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość bo wychodzę z założenia ze lepiej powoli a dobrze niż odwrotnie :-) I jak do tej pory to się sprawdza, gdyż nie zdarzyła mi się jeszcze niezadowolona ze zdjęć para :-)

A na dowód, że żyje i jednak coś robię to parę fotografii z ostatnio skończonego reportażu Asi i Patryka – kolejnej mojej przesympatycznej pary. Zresztą chyba mam szczęście bo same takie pary mi się trafiają i nawet już wiem że w przyszłym roku tez wiele fajnych par bedę miał :-) Oby tak dalej!

Asia i Patryk ślub

Asia i Patryk ślubAsia i Patryk ślub

Asia i Patryk ślubAsia i Patryk ślubAsia i Patryk ślub

Asia i Patryk ślubAsia i Patryk ślub

Asia i Patryk ślubAsia i Patryk ślubAsia i Patryk ślubAsia i Patryk ślubAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plenerAsia i Patryk plener

09-10-2009 - 16:33 Kasia i Rafał - Piękne:) Mamy nadzieję, że nasze będą równie cudne:) czekamy cierpliwie;)..i pozdrawiamy:)

09-10-2009 - 17:18 karolina i mariusz - Hmmmmm chyba znam to miejsce... :)Pozdrawiamy naszego Pana Fotografa;)

12-10-2009 - 13:48 Aneta - Można się w te zdjęcia wpatrywać wciąż, i wciąż i wciąż bez końca

13-10-2009 - 12:50 Kasia - ...zdjęcie „trzy gracje” – przeurocze, pełne dziecięcej nieśmiałości, fantazji, charakteru...

14-10-2009 - 14:08 satynowestudio - pojechane texturowo...takiego to ja Cie Sławus nie znam ;)

19-10-2009 - 12:51 Gosia - Znam tą wspaniałą parę na zdjęciach :) I oglądam te zdjęcia z opadniętą szczęką!! JEstem w szoku! Pięknie!

11-11-2009 - 15:32 Monika - Romantycznie, jak w bajce. Ujęcia super kolory też. A na własny ślub fotografa nie mogłam znaleść ehhhh...

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz