wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

dzień pełen słońca bez końca…

jako iż dziś był dzień pełen słońca bez końca i kropek trzech to posta napisać muszę… No więc pisze tego oto tu a w nim chwale się konkursami ostatnimi paroma w których udało się,  iż parę zdjęć w TOP10 znalazło się. A wiec po kolei i na szybko, bo czasu jak zwykle brak i tylko mała przerwę pozwoliłem sobie zrobić aby posta napisać…

najlepszy fotograf ślubny 2009
najlepszy fotograf ślubny 2009konkurs najlepszy fotograf ślubny 2009konkurs najlepszy fotograf ślubny 2009

edit:

a to pierwsza wersja zdjęcia Maniek & Sid… Nie pasował mi ten fotograf na zdjęciu, więc poprosiłem aby panna młoda, czyli Kinga, dobra znajoma, tak swoją drogą, sama zrobiła to zdjęcie, bo zdecydowanie lepiej się prezentuje na tym zdjęciu niż ja :-)

maniek sid slub

10-11-2009 - 13:29 ... - nareszcie! Gratuluje Artysto, a Maniek z Sidem mnie po poprostu powalili ;-) :-*

10-11-2009 - 21:24 slawomir - ehh kropki trzy :-*

10-11-2009 - 23:59 Aneta - eh tylko gratulować z przyjemnością oczekuję na dalszy ciąg...

11-11-2009 - 12:41 Kasia - ...gratulacje :)))...zdjęcie ze ściągą i Panią Młodą - BEZCENNE...ps. Sławek a Ty masz bardzo oryginalny tatuaż na twarzy ;)))...

11-11-2009 - 17:33 Jacek Taran - Gratulacje! :)

11-11-2009 - 18:59 studio navigo - gratulki! :) dla mnie tatrzańskie kradnie show i tyla :) a co do obu zdjęć Maniek&Sid - baaardzo przystojny z Ciebie Krakus [i tym razem nie myślę, że ggadam z moim ukochanym Allenem ;)], ale Kingi są fajne, prawda? ;)

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz