wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

czarodziejem zostałem…

godz. 1 w nocy…. sms: „Cudne. Nie wiem czy zasnę w nocy z wrażenia :-) Sławku jesteś czarodziejem :-)” No i czarodziejem zostałem… chociaż qrde nic nie czarowałem… ja tylko zdjęcia robiłem… wiec nie wiem o co kaman… No ale jak ktoś ciekawy to o ślub Kasi i Rafała to chodziło i to od nich tego smsa dostałem, bo zdjęcia właśnie w środku nocy oglądali i robili to w kółko i w kółko i jak zeznali potem to przestać nie mogli nawet dnia kolejnego… qrde no nałogowcy jacyś ;-) I jaki czarodziej? No ale kropki trzy też mówią, że jakimś czarodziejem niby jestem… hmm więc może to prawda? Musze to przemyśleć ;-) A tymczasem… ZAPRASZAM :-)

kasia rafał ślub brzesko

kasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał ślub brzeskokasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków zakrzówekkasia rafał plener kraków kazimierzkasia rafał plener kraków kazimierzkasia rafał plener kraków kazimierzkasia rafał plener kraków kazimierzkasia rafał plener kraków kazimierzkasia rafał plener kraków kazimierzkasia rafał plener kraków kazimierzkasia rafał plener kraków kazimierz

i żyli dłuuggooo i zajebiście…..

the end

02-12-2009 - 10:07 Kasia - I niech ktoś jeszcze powie, że Sławek czarodziejem nie jest..;) I jeszcze coś Wam powiem:).. teraz jestem zakochana nie dość, że w moim mężu, to jeszcze w naszych pięknych zdjęciach:);) Dzięki Sławku:):):)

02-12-2009 - 10:08 kinga - Nie lubię Cię!!! Dlaczego ta para ma takie fajne krakowskie zdjęcia??:))) He?:) Żartuję oczywiście.. że Cię nie lubię, bo zdjęcia piękne:) Nie dziwię się, że cię PM wielbi i po nocach przez Ciebie nie śpi;)))pzdr

02-12-2009 - 20:22 Kasia i Piotr - Czarodziej przy nim to pikuś...Pan Pikuś:) Sławek po prostu widzi ludzi i świat w innej perspektywie...widzi piękno niewidoczne dla oczu...Pozdrawiamy i czekamy cierpliwie na swoje :)

02-12-2009 - 22:30 tommy - Witam! Czy Sławek to czarodziej??? Chyba nie!? Czrodziej tworzy (wyczarowywuje), a Sławek pokazuje nam nasz świat z innej perspektywy. Tej w której wygląda piękniej, urzekająco,..... Do tego trzeba mieć dar i on to ma. To nie fotograf bo takich pełno. To już artysta!

03-12-2009 - 20:32 ... - że czarodziej - to pewne, że Artysta przez duże A - jeszcze pewniejsze... bo nijak inaczej nie da się wytłumaczyć tej całej magii, która łączy się z Twoją osobą :-*

06-12-2009 - 05:41 Aneta - Uroczo uśmiechnięta Panna Młoda. Obejrzeć raz to stanowczo za mało...dlatego bywam tutaj codziennie(:

06-12-2009 - 23:00 malina - Każdą życia naszego chwilą jest wrażliwość...

08-12-2009 - 11:09 mKasia - ...zdjęcia piękne i delikatne...a zdj. „coca-cola”... zawadiackie...trzech małych muszkieterów myślących zupełnie o czym innym, patrzących w zupełnie różne strony – dla nich super myśli i zabawa dla nas piękny i zabawny obraz...pozdrawiam cieplutko:)))...

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz