Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne fotografia ślubna

12-12-2010

Hochzeitsfotografen in Kassel / Deutschland destination wedding photography

Filed under: plener,reportaż — Tagi: , , — slawomir @ 22:04

Była północ Polski, czyli Augustów, było południe czyli piękne góry Tatry, Morskie Oko, Czarny Staw , była Warszawa , stolicą zwana, więc może teraz coś na odmianę jeszcze dalej, czyli ślub Jiayi i Matthiasa w Kassel w Niemczech, czyli kolejne moje szczęście do wspaniałych par bo jak inaczej można określić wiecznie uśmiechniętą Jiayi czy mega sympatycznego Matthiasa? To samo tyczy się zresztą reszty ich gości, tak w sumie to z całego świata. Wielkie podziękowania dla przyjaciółki Jiayi – Agnieszki, za pomoc w ogarnięciu wszystkiego ;-) No to koniec gadania, zapraszam do Niemiec, bo góry w kolejce czekają ;-)))

We were travellig accross Poland, from the north – Augustow, throughout Warsaw, so called capital, to the south – our beautiful Tatra mountains. So now maybe lets go a bit farther, outside Poland to Kassel, Germany, to Jiayi’s and Matthias’s wedding. I’m so lucky to meet many great wedding couples, such as Jiayi and Matthias – fun, enthusiastic and always smiling people. As a matter of fact, the same reffers to their wedding guests from all over the world.
By the way, special thanks to Agnieszka – Jiayi’s friend, for her support at Kassel.

So, no more talking, let me invite you to Germany, because another mountain shoots are waiting in the line ;)

Enjoy :)

7 komentarzy »

 1. trafiłem tu jakiś czas temu i zagladam od tego czasu regularnie. Jak zywkle świetne zdjęcia. Gratki!

  Komentarz by Rafał — 13-12-2010 @ 12:12

 2. Niebieska balustrada – elementy roślinne balustrady, niczym projekty Wyspiańskiego, tak tak tego Wyspiańskiego od Wesela, mało kto wie, że artysta ten był projektantem wnętrz. Motywy kwiatów często wykorzystywał w swoich projektach… ale co ma piernik do wiatraka…tak sobie pomyślałam że piękna uroda Pani Młodej tak pięknie się komponuje z tym co kojarzy mi się z polskim artystą. Wiem trochę zamieszane ale Wyspaiński – Wesele, wesele – para młoda, para młoda – plener, plener- fotograf, fotograf – jak zawsze doskonały. Sławku piękne zdjęcia.

  Komentarz by KasiaM — 13-12-2010 @ 12:48

 3. może i ja bedę kiedyś takie robiła? piękne zdjęcia!

  Komentarz by Aga — 15-12-2010 @ 12:43

 4. Porcja zdjęć dodana, a mi i tak maaaaało!!!:) Piękne kadry, nawiasem mówiąc:)

  Komentarz by Monika — 20-12-2010 @ 18:24

 5. piękne zdjęcia!

  Komentarz by Ania — 03-01-2011 @ 18:46

 6. […] to po wizycie na ślubie w Niemczech wracamy do Polski przez Słowację a to za sprawą Pauliny i Wojtka wiecznie uśmiechniętych bez […]

  Pingback by plener ślubny w Tatrach na Słowacji? a czemu nie :) | Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne — 04-01-2011 @ 22:28

 7. Bardzo najs!

  Komentarz by Jerzy Modrak — 16-06-2011 @ 09:34

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress