wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

Hochzeitsfotografen in Kassel / Deutschland destination wedding photography

Była północ Polski, czyli Augustów, było południe czyli piękne góry Tatry, Morskie Oko, Czarny Staw , była Warszawa , stolicą zwana, więc może teraz coś na odmianę jeszcze dalej, czyli ślub Jiayi i Matthiasa w Kassel w Niemczech, czyli kolejne moje szczęście do wspaniałych par bo jak inaczej można określić wiecznie uśmiechniętą Jiayi czy mega sympatycznego Matthiasa? To samo tyczy się zresztą reszty ich gości, tak w sumie to z całego świata. Wielkie podziękowania dla przyjaciółki Jiayi – Agnieszki, za pomoc w ogarnięciu wszystkiego ;-) No to koniec gadania, zapraszam do Niemiec, bo góry w kolejce czekają ;-)))

We were travellig accross Poland, from the north – Augustow, throughout Warsaw, so called capital, to the south – our beautiful Tatra mountains. So now maybe lets go a bit farther, outside Poland to Kassel, Germany, to Jiayi’s and Matthias’s wedding. I’m so lucky to meet many great wedding couples, such as Jiayi and Matthias – fun, enthusiastic and always smiling people. As a matter of fact, the same reffers to their wedding guests from all over the world.
By the way, special thanks to Agnieszka – Jiayi’s friend, for her support at Kassel.

So, no more talking, let me invite you to Germany, because another mountain shoots are waiting in the line ;)

Enjoy :)

13-12-2010 - 12:12 Rafał - trafiłem tu jakiś czas temu i zagladam od tego czasu regularnie. Jak zywkle świetne zdjęcia. Gratki!

13-12-2010 - 12:48 KasiaM - Niebieska balustrada – elementy roślinne balustrady, niczym projekty Wyspiańskiego, tak tak tego Wyspiańskiego od Wesela, mało kto wie, że artysta ten był projektantem wnętrz. Motywy kwiatów często wykorzystywał w swoich projektach… ale co ma piernik do wiatraka…tak sobie pomyślałam że piękna uroda Pani Młodej tak pięknie się komponuje z tym co kojarzy mi się z polskim artystą. Wiem trochę zamieszane ale Wyspaiński – Wesele, wesele – para młoda, para młoda – plener, plener- fotograf, fotograf – jak zawsze doskonały. Sławku piękne zdjęcia.

15-12-2010 - 12:43 Aga - może i ja bedę kiedyś takie robiła? piękne zdjęcia!

20-12-2010 - 18:24 Monika - Porcja zdjęć dodana, a mi i tak maaaaało!!!:) Piękne kadry, nawiasem mówiąc:)

03-01-2011 - 18:46 Ania - piękne zdjęcia!

16-06-2011 - 09:34 Jerzy Modrak - Bardzo najs!

04-01-2011 - 22:28 plener ślubny w Tatrach na Słowacji? a czemu nie :) | Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne - [...] to po wizycie na ślubie w Niemczech wracamy do Polski przez Słowację a to za sprawą Pauliny i Wojtka wiecznie uśmiechniętych bez [...]

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz