wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

najlepszy fotograf ślubny – konkurs

kolejny etap konkursu zakończony w sumie już chwile temu, więc w ramach samo chwalenia się, spieszę donieść iż udało mi się:
w kategorii ODBICIA zając 2 miejsce zdjęciem:

a w kategorii CEREMONIA ŚLUBNA – 8 miejsce zdjęciem:

gratulacje dla pozostałych finalistów za świetne zdjecia.

08-02-2011 - 19:37 Karo - Odbicia w Twoim wykonaniu są fantastyczne! Gratulacje :)

10-02-2011 - 11:40 Zuzanna M. - -Gratuluję !!! - mi się podoba historia, którą opowiadasz tym zdjęciem, na pozór wiadoma „Pani Młoda – ślub – małżeństwo itd.” Ale tak naprawdę zaintrygowała mnie dziewczynka w roli drugoplanowej, która swym zainteresowaniem pewno myśli sobie „ja kiedyś też tak będę: pięknie wyglądać, będę miała długą białą suknię, piękny bukiet i szpilki ! o tak koniecznie pantofelki na wysokim obcasie”… narastający lekko, jeszcze prawie niewidoczny uśmiech tej dziewczynki buduje całą atmosferę tego zdjęcia. Powala i zachwyca. – super…

20-02-2011 - 22:33 Aneta - Klasa, zresztą jak zawsze

16-10-2011 - 16:44 Pola - Sławku, Twoje zdjęcia są niesamowite!!! Bije z nich czyste piękno ...prawdziwa pasja i miłość do tworzenia. Brakuje mi słów. Jestem pod wrażeniem i z niecierpliwością czekam na aktualne prace!

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz