wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

Karolina & Mariusz

no i dziś kolejny raz trzy kropki, od których wszystko przecież się zaczęło,  skrzydeł mi dały… więc jak tu posta nie napisać znów?? No a do tego, że akurat plener dzisiaj rano jeszcze miałem, z para młodą, jak w tytule, co aż z miasta Warszawy przyjechała po to aby wykąpać się… bo w stolicy ponoć problemy z wodą mają…  to wklejam tu parę klatek z ich kąpieli… Mam nadzieję tylko, że nie skończy sie to jakimś przeziębieniem dla Karoliny ale przecież woda ciepła była, więc może nie będzie źle  ;-)

Karolina i Mariusz plener zdjęcia w wodzieKarolina i MariuszKarolina i Mariusz plener zdjęcia w wodzieKarolina i Mariusz plener zdjęcia w wodzie

09-07-2009 - 22:59 karolina i mariusz - Wlasnie wrocilismy do Warszawy a ja pierwsze co zrobilam to leeeece do mojej niespodzianki:)warto bylo, nawet kosztem lekkiego kataru ktory juz sie pojawil, a byla chwila zawachania ...nie moge sie juz doczekac reszty...tylko moja suknia najbardziej ucierpiala...niczym nie przypomina tej z 20.06 po tych naszych eskapadach...:)

10-07-2009 - 03:51 studio navigo - No żeby fajnego fotografa trzeba było prosić, żeby pokazał zdjęcia na blogu... Normalnie należałoby Cię za to za uszy wytarmosić! Na szczęście trzy kropki robią dobrą robotę :) Aha, widzę, że Pani Karolina przypłaciła te zdjęcia katarem i zniszczeniem sukni, ale jestem pewna, że nigdy nie będzie tego żałować :)

10-07-2009 - 11:38 ... - nie zwalaj odpowiedzialności na trzy kropki :-p zdjęcia Ty robisz i to jakie zdjęcia ech! .... a w ogóle: niech żyją artyści bo bez nich świat nie miałby przecież sensu!

10-07-2009 - 23:13 schabu - no to teraz czekamy na zdjęcia trzech kropek:D

07-09-2009 - 01:42 aneta - a to nie przypadkiem okolice pińczowa? skowronno górne/dolne?

07-09-2009 - 17:51 slawomir - głowę jednak dam, że to Kraków ;-)

11-09-2009 - 22:54 aneta - jej... a taki sam krajobraz :P

17-10-2009 - 03:37 Anonim - zdjęcie pierwsze chyba sobie na scianie powiesze, takie moje ulubione :) a pani karolina nie ma co sukni żałować, niech przyjedzie do nas do Krakowa na stałe! ;) my tu tak lekkomyślnie...

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz