wiadomość wysłana, dziękuje

błąd przy wysyłaniu wiadomości. Spróbuj ponownie.

Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne bio picture

Czym lub kim jest dla mnie fotografia?

Odpowiedź - to moje życie!

Fotografia jako oddech, powietrze, muzyka.

         Pasja, którą chcę się dzielić z Wami i obdarowywać nią wszystkich, którzy zechcą przed moim obiektywem wzbić się ponad ziemię. To radość istnienia, energia i magia którą pragnę przekazać Wam poprzez moje zdjęcia.

         Fotografia ślubna, jest szczególną fotografią dla mnie najpiękniejszą, gdyż piękno dwóch osób ich miłość i szczęście zaraża wszystkich swoją prawdą i czarem uczuć.

         Zapraszam do przestrzeni mojej fotografii, którą dla Was w ten szczególny dzień  z wielką radością i prawdziwym zaszczytem przygotuję w sposób wyjątkowy, tak aby każdy blask tej chwili został w radości duszy uwieczniony.

                                                                                                        Sławomir Gubała

no czarodziejem byłem…

a teraz wychodzi, że wielki jestem… tylko o co kaman??….. o te moje 188cm? czy o co…  bo oddałem zdjęcia Gosi i Darkowi i cisza…. a na drugi dzień piszą mi:

„Obejrzeliśmy z zapartym tchem… Potem znowu oglądaliśmy i znowu i tak kilkanaście razy :-) .

Zdjęcia są  magiczne, maja duszę i  niepowtarzalny klimacik…

Nie spodziewaliśmy się, że w tak wspaniały sposób można uwiecznić  chwile i uczucia.

Wyczarowałeś nam cudowną pamiątkę i już Gosia nie jest na Ciebie zła :-), że tak długo musiała czekać. Wszystko minęło po pierwszych kilku slajdach.

Naprawdę warto było poczekać… Gdyby ktoś kiedyś wkurzał się , że zbyt długo to trwa, to przyślij go do nas – my mu wytłumaczymy :-)

Niestety są i minusy ;-)

Po wielokrotnej projekcji fotek staliśmy się jeszcze bardziej pazerni na nie i „za karę” :-) musisz dorzucić jeszcze jedną A3 gratis do naszego nowego mieszkanka…

Sławku jesteś WIELKI.     Dziękujemy!!!

PS. Sławek zostaniesz przez nas zgłoszony do programu „Mam talent” na następną edycję. Podaj wszystkie dane… :-)

Pozdrowionka

Gosia i Darek”

No i nie wiem o co z tym wielkim chodzi bo przecież bez nich tych zdjęc by nie było… bo co ja sam mogę?… i jaki talent? ja śpiewać nie umię i nawet kropki trzy to potwierdziły bo już słuchać mnie nie mogły… No wiec do żadnego mam talent się nie wybieram!

No dobra, koniec gadania. Zapraszam do oglądania:

gosia darek ślub warszawa przygotowaniagosia darek ślub warszawa przygotowaniagosia darek ślub warszawa przygotowaniagosia darek ślub warszawa przygotowaniagosia darek ślub warszawa przygotowaniagosia darek ślub warszawa plener stare miastogosia darek ślub warszawa plener stare miastogosia darek ślub warszawa plener stare miastogosia darek ślub warszawa plener stare miastoWindsor Palace Jachranka weseleWindsor Palace Jachranka weseleWindsor Palace Jachranka weseleWindsor Palace Jachranka weselegosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierzgosia darek plener Kraków Kazimierz

17-12-2009 - 14:43 Krzysztof Serafiński - Naprawdę świetny materiał !!!

19-12-2009 - 17:26 Agnieszka Cudak - Super! nie dziwię się, że Para jest zachwycona :) też bym na ich miejscu była :) pozdrawiam !

21-12-2009 - 13:51 margol - Dużo miejsc odwiedziliście w plenerze. Podoba się!

21-12-2009 - 15:33 pchelka - No, no, i Warszawa i Kraków, plener międzymiastowy :) Pozdrowienia :)

21-12-2009 - 15:49 Marcin (mpstudios.pl) - Rewelacja Sławku:) Świetne masz te foty. Kazimierz + foto dają rade:) Czekamy na twoje następne dzieła!

21-12-2009 - 20:22 Arek - Klasa!!!

11-01-2010 - 23:04 mKasia - ...przepiękny reportaż w tak wyjątkowym miejscu...wszystko w przestrzeni zachwytu gra...rozetki, tren, suknia, ornamenty, błękity i biele – piękny mariaż... pozdrawiam :)))

12-01-2010 - 10:49 ... - wielki bo tyle talentów w jednej osobie..(no może faktycznie oprócz tego śpiewania):-p .. ale generalnie Artyści są wielcy :-)

16-01-2010 - 21:23 Bea Osowska - Fantastyczne sa te foty!Co za miejsca i pomysly,rewelacyjne.Nie moja branza ale jestem zachwycona.Pozdrawiam

27-01-2010 - 15:24 Paweł Stradowski - Kapitalny materiał Sławek! Chyba nie przesadzę jak napiszę, że jeden z Twoich najlepszych. USC przy Starówce choć jasny do łatwych nie należy a Tobie wyszedł super!

27-01-2010 - 15:25 Paweł Stradowski - No i plener zajefajny! Kapitalne zdjęcia

23-02-2010 - 23:13 slawomir - bardzo, bardzo, bardzo dziękuje za wszystkie komentarze! aż chce się brać aparat i dalej dalej dalej tworzyć, szukać, działać! ;-)

13-05-2010 - 09:26 Zespół weselny IDOL - Kapitalne zdjęcia ! Fantastyczne ! Coś przyjemnego dla oczu ! Pozdrowionka !

13-09-2011 - 19:50 Iza - nie wiem co napisać....brak mi słów...mi, osobie, która słowa kocha...poraziłeś mnie(przepraszam za bezpośredni zwrot) mistycyzmem,szacunkiem i smakiem,które wręcz namacalnie wyczułam w tym co tu zobaczyłam bladego pojęcia o czymkolwiek nie ma ten,który bladym się staje z wrażenia po obserwacji tych na pewno nie-bladych kadrów pzdr wielki ukłon

podanie adresu e-mail nie jest wymagane aby dodać komentarz