Sławomir Gubała fotografia ślubna, zdjęcia ślubne fotografia ślubna

19-05-2011

W PRZESTRZENI SIEDMIU KULTUR

aby nie było, że tylko śluby i śluby fotografuję to teraz na odmianę będzie coś zupełnie innego :). „W przestrzeni siedmiu kultur” to cykl magicznych koncertów organizowanych przez Radio Kraków w których miałem i w sumie nadal mam niewątpliwą przyjemność uczestniczyć na zaproszenie anielskiego głosu którego właścicielem jest Ewa Landowska z niesamowitej Piwnicy św. Norberta. Szczerze polecam ich koncerty i zapraszam do zdobywania zaproszeń na antenie Radia Kraków – kolejny koncert już dokładnie za tydzień w czwartek, 26.05.2011.

 

Koncert ten jest zaproszeniem do kolejnej muzycznej wędrówki górskimi szlakami. Prawdziwa uczta gatunków muzycznych i stylów, tym razem inspirowana będzie folklorem muzycznym Karpat – od Podhala do Kołomyi, w szczególności zaś muzyką Ukraińską. Koncert uświetnią wspaniali goście, artyści rodem z Ukrainy i Podhala: Łada Gorpienko, piosenkarka, aktorka, tancerka, choreografka – zafascynowana dawnymi ludowymi pieśniami Ukrainy, Oleg Dyyak – wirtuoz akordeonu i instrumentów perkusyjnych oraz Hania Rybka, artystka pielęgnująca tradycyjną muzykę góralską.
Zaproszenia na antenie radia! Więcej na FACEBOOK

 

Zapraszam na relacje z pierwszego koncertu, jaki odbył sie w tym cyklu i dziękuje Ewie i Piwnicy św. Norberta za zaproszeni i możliwość przeniesienia się do innego, magicznego świata :)

Tu oczywiście, jak zawsze, polecam włączyć HD :)

 

3 komentarze »

  1. Sławku mistrzowsko połączyłeś obraz z dźwiękiem uczuciem, refleksją a dla mnie chyba w chwil najważniejsze z odprężeniem … dziękuję ci bardzo za tą chwilę … na temat Twoich zdjęć powiedziano już tak wiele, padło tyle magicznych słów, jak mam to kolejny raz wyrazić jak bardzo są one cenne i piękne, nie chcąc się powtarzać bo brzmiało by to banalnie, dlatego tak mi trudno stanąć na Ziemi i powiedzieć, napisać są „piękne” dlatego wzbijam się w przestrzeń, lecę i z euforią uwalniam krzyk wolności „przepiękne, metafizyczne” … dziękuję …

    Komentarz by kasiaM — 21-05-2011 @ 16:46

  2. Nie jestem piasarką;-) więc jednym słowem GENIALNIE! Tylko coś nam tego anielskiego głosu tak poskąpił, he?

    Komentarz by KasiaCz — 23-05-2011 @ 10:15

  3. Klimatyczne zdjęcia .

    Komentarz by Tomasz Mumot — 06-06-2011 @ 13:10

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment

Powered by WordPress

internal_server_error <![CDATA[WordPress &rsaquo; Błąd]]> 500